Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Odra utrzymana w 1 lidze. Olimpia powalczy o byt przeciw Sandecji!

• Sapela ratuje Olimpię przed utratą bramki! Świetna interwencja nogami.

• Sędzia doliczył pięć minut. Odra czuje się pewnie.

• Janus uderzył w lewy róg i tam rzucił się Sapela. Piłka jednak była na tyle mocna i na tyle precyzyjnie strzelona, że bramkarz Olimpii jej nie dogonił. - Jeszcze jeden! - domaga się publiczność.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JANUS na 1:0!

• Sapela otrzymał jeszcze kartkę.

• Tak jest. Sapela sfaulował Piecha! Mamy jedenastkę dla Odry!

• Totalny kocioł w szesnastce Olimpii! Czy będzie rzut karny?!

• Bogusławski otrzymał żółtą kartkę.

• Kona w miejsce Maloku.

• Kibice zachęcają Odrę do zdobycia bramki. Na boisku cierpi jeden z graczy Olimpii. Mamy przerwę.

• Murawę opuścił Mikinić. Za niego Błanik.

• Szywacz na boisku. Wszedł za Medfaia.

• Strzał na bramkę Olimpii, ale Sapela broni bez najmniejszych problemów. Zostało około 20 minut gry.

• Kamiński z kartką.

• Kartka dla Frelka.

• Sporo walki, ale niestety niewiele strzałów. Zostało około pół godziny gry.

• Kartka dla Janusa.

• Czernysz za Tabisia.

• Żółta kartka dla Trojaka.

• Czekamy aż to spotkanie nabierze rumieńców. Na razie obie strony "badają" się. Trwa walka o środek pola.

• Odra mozolnie buduje swoją akcję. Mnóstwo podań w poprzek boiska.

• Trojak za Niziołka.

• Druga połowa rozpoczęła się.

• Przerwa. Tak jak przewidywaliśmy, na razie mecz jest wyrównany, goli brak.

• Kartka dla Czyżyckiego.

• Chwila przerwy. Jeden z graczy Olimpii ucierpiał i jemu udzielana jest pomoc medyczna.

• Sapela udanie piąstkuje po rożnym. A potem sędzia dopatruje się faulu i daje piłkę Olimpii.

• Według widzów Sapela przedłuża grę. Kartki jednak brak.

• "Cała Odra zawsze razem, hej, hej" - skandują kibice. Na boisku niewiele się dzieje.

• Kibice głośnym dopingiem wspierają drużynę. Na razie okazji bramkowych jednak jak na lekarstwo. Ciężko Odrze rozbić ten mur.

• Embalo wywalczył rzut wolny. Odległość spora, szansa na dośrodkowanie.

• Piłka bita w pole bramkowe, gdzie zawodnik Odry dopuszcza się faulu. Wznawia grę Sapela. Olimpia broni się bardzo głęboko. Nawet Embalo wraca na własną połowę.

• Wrzutka w pole karne (z wolnego), ale na miejscu Kuchta. Dobra interwencja.

• Olimpia za łatwo pozbywa się piłki będąc na połowie Odry. Kolejna stracona akcja.

• Piech został złapany na pozycji spalonej.

• Mieliśmy chwilę przerwy, bo z murawy nie podnosił się zawodnik Odry.

• Z dystansu kopnął Embalo. Lewą nogą, obok lewego słupka.

• W dalszym ciągu mecz toczy się na połowie Olimpii. Odra wymienia sporo podań.

• Odra atakuje Olimpię bardzo wysoko. Tu nie ma miejsca na spokojną grę.

• Po rzucie wolnym dla Odry piłka opuszcza linię końcową. Róg dla gospodarzy.

• Odra spokojnie buduje pierwsze akcje. Kibice okrzykami proszą piłkarzy o zwycięstwo.

• Pierwszy gwizdek w meczu - gramy!

• Odra w granatowym komplecie, Olimpia na biało.

• Za chwilę początek. Zawody prowadzi Daniel Kruczyński (Żywiec).

• Ławka Olimpii: Lewandowski, Lemanowicz, Szczepaniak, Kamiński, Szeibe, Kona, Szywacz, Janiak

• Odra ostatnio postawiła się Podbeskidziu. Przegrała 3:4 na jego terenie. Olimpia u siebie zremisowała 0:0 z GKS Jastrzębie.

• Ławka Odry: Rosa, Winiarczyk, Czernysz, Trojak, Błanik, Pudlik, Kaczka, Sługa, Skrzypczak.

• Odra i Olimpia mają po 39 punktów. Zajmują kolejno szesnaste i piętnaste miejsce. Zwycięstwo jednej lub drugiej może tak naprawdę zapewnić byt na kolejny sezon. Porażka oznacza walkę w ostatniej kolejce.

• Grają sąsiedzi z tabeli. Grają o utrzymanie. Spodziewamy się meczu na styku, w którym może zadecydować jedna akcja.

Łukasz Baliński

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©lukasz klimaniec, dziennik zachodni, polskapress slask

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE. Ależ wyrównana walka o utrzymanie w 1. lidze, w która wciąż uwikłana jest także Odra. Jakby tego było mało zainteresowane tym zespoły nie mają czasu na wytchnienie, a w dodatku opolanie grają ostatni mecz u siebie w tym sezonie. Rywalem będzie Olimpia Grudziądz. Relacja na żywo z meczu Odra - Olimpia live w GOL24.pl.

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz ONLINE

Zabójcze tempo rozgrywek to jedno, a ich przebieg to drugie. Wystarczy przypomnieć, iż bój o uniknięcie degradacji zamieszanych jest wciąż siedem ekip, a spadnie jedna z nich. Stawkę zagrożonych „otwiera” 16. w tabeli Odra, a „zamyka” wciąż dziesiąte jeszcze Zagłębie.

I właśnie położenie opolan jest doskonałym przykładem jak wyrównana jest to liga. Nie trzeba nawet grać, by co chwilę zmieniać swoje położenie w tabeli.

Otóż po 31. kolejce byli oni na 13. miejscu (w całym obecnym sezonie wyżej byli jedynie po… inauguracji). Następnie po wtorkowej wygranej Zagłębia Sosnowiec zsunęli się „oczko” niżej. Gdy na drugi dzień - w rozgrywanym praktycznie równolegle z ich starciem w Bielsku-Białej - remis zanotował Stomil Olsztyn, to Odra mimo porażki z Podbeskidziem wróciła na 13. lokatę. Tyle samo „oczek” co ona miał wówczas już tylko GKS Bełchatów, a nasz team ma lepszy bilans bramek (o dwie).

Na tym nie koniec tej wyliczanki. Za tymi drużynami o punkt były jednak Olimpia Grudziądz i GKS Jastrzębie, które w czwartek wieczorem grały za sobą. I zremisowały, co jak się okazało było na ten moment wynikiem dla opolan najgorszym z możliwych.
Jeśli bowiem weźmie się pod uwagę ten duet, bełchatowian oraz naszą ekipę to teraz cały kwartet ma po 39 punktów i trzeba liczyć wówczas bilans bezpośrednich spotkań. W związku z tym w tzw. „małej tabeli” niebiesko-czerwoni wypadają najgorzej.

Dlatego wrócili na 16. lokatę. Mało? Proszę bardzo: żeby było jeszcze ciekawiej to w niedzielę o godz. 18 ugoszczą team z Grudziądza! Napisać, że będzie to bój o przysłowiowe „sześć punktów”, to nic nie napisać…Zresztą już w środę od razu po spotkaniu z Góralami o wadze najbliższego pojedynku przypominał Brehmer .

- Nie ma za dużo czasu na rozpamiętywanie, bo gramy arcyważny mecz z Olimpią i bardzo mocno się już na nim koncentrujemy, tak by odbudować się psychofizyczne, to jest od teraz najważniejsza rzecz - zaznaczał szkoleniowiec.

Co ciekawe może wyjść tak, że Odra utrzyma się mimo dwóch porażek na finiszu. Jakim cudem? Ano wystarczy, że przynajmniej raz zapunktuje GKS Jastrzębie, a oba mecze przegra też GKS Bełchatów. W przypadku opolan nie mogą to być jednak wysokie przegrane, a na pewno nie dużo wyższe, aniżeli u ekipy spod Łodzi.

Mecz Odra Opole - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA TV

Mecz Odra - Olimpia na żywo nie będzie transmitowany w telewizji przez Polsat Sport. Transmisja online będzie dostępna na platformie IPLA. Tekstowa relacja live z meczu Mecz Odra - Olimpia w GOL24.pl.