Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa w statystykach. Bezbronni "Wojskowi"

Tomasz Górski
Sporting - Legia 2:0
Sporting - Legia 2:0 Armando Franca
W drugim meczu grupy F fazy grupowej Ligi Mistrzów, Legia Warszawa przegrała w Lizbonie ze Sportingiem 0:2. Przez 90 minut piłkarze Jacka Magiery nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Rui Patricio. Gospodarze zaś wykorzystali dwie z czterech sytuacji bramkowych w pierwszej połowie, by w niespełna dziesięć minut zapewnić sobie komplet punktów. Zobacz szczegółowe statystyki z tego spotkania!

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa w statystykach. Bezbronni "Wojskowi" - Gol24