Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. Sprawdzą formę...

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. Sprawdzą formę lidera

0 1 połowa

Stal Mielec

0

0 1 połowa

• Stomil Olsztyn znalazł sposób na faworyzowaną Stal! Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przed własną publicznością zagrali z wielkim zaangażowaniem i pokonali faworyzowaną ekipę z Mielca 1:0 (0:0). Stomil przeskoczył w tabeli Stal i co najmniej do soboty objął prowadzenie na zapleczu Ekstraklasy!

• Koniec meczu! Nieobliczalny Stomil pokonał Stal Mielec 1:0!

• Bartosz Nowak z rzutu wolnego uderzył ponad poprzeczką.

• Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką.

• Arbiter przedłużył drugą cześć o pięć minut.

• Posypały się żółte kartki. Tym razem ukarany został Oleg Tarasenko.

• Seweryn Kiełpin obejrzał żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Lukasa Bielaka, który faulował Artura Siemaszkę! Stal będzie kończyć w dziesiątkę!

• Jakub Tecław zmienił Wojciecha Hajdę.

• Ostatnia zmiana w Stali. Paweł Olszewski wszedł w miejsce Szymona Stasika.

• Wojciech Hajda na noszach opuszcza boisko. Piłkarza złapały skurcze.

• Oktawian Skrzecz wszedł w miejsce Mateusza Gancarczyka.

• Waldemar Gancarczyk zastąpił na boisku Grzegorza Lecha.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem zobaczył ją Maciej Pałaszewski.

• Josip Barisić zastąpił Adriana Paluchowskiego.

• Żółtą kartkę obejrzał Josip Soljić.

• Grzegorz Hajda długim podaniem uruchomił Szymona Sobczaka. Napastnik Stomilu w polu karnym popisał się precyzyjnym uderzeniem i dał Stomilowi prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA STOMILU! SZYMON SOBCZAK!

• Składna akcja Stali. W polu karnym piłka trafia do Bartosza Nowaka, a ten uderza w słupek!

• Silnie uderzał z rzutu wolnego Grzegorz Lech! Refleksem wykazał się Seweryn Kiełpin.

• Obrońca Stali Lukas Bielak ukarany żółtą kartką.

• Groźnie było w polu karnym Stomilu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka minęła dwóch piłkarzy Stali.

• Stal z jedną zmianą. Łukasz Janoszka zastąpił Mateusza Maka.

• Arbiter rozpoczął drugą część meczu! Od środka boiska zaczęli gracze Stomilu!

• Koniec pierwszej połowy! Stomil do przerwy bezbramkowo remisuje z liderem 1 ligi.

• Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy spotkania.

• Mateusz Mak faulował Szymona Sobczaka i obejrzał żółtą kartkę.

• Szymon Stasik dogrywał w pole karne w kierunku Mateusza Maka. Futbolówkę wybił Lukas Kuban.

• Przerwa w grze. Kontuzja Szymona Sobczaka.

• Rośnie przewaga Stomilu Olsztyn. Artur Siemaszko znalazł się w dogodnej sytuacji, ale w ostatniej chwili piłkę wygarnął mu defensor Stali.

• Sporo fauli, sporo niedokładnych podań. Żadna z drużyn nie skonstruowała jeszcze poważniejszej okazji strzeleckiej.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Mecz w Olsztynie już się rozpoczął!

• Rezerwowi Stal Mielec: Primel, Olszewski, M. Żyro, Urbańczyk, Janoszka, Bodzioch, Lisowski, Barisić.

• Rezerwowi Stomil: Leszczyński, Mosakowski, Głowacki, Niedziela, Tecław, Dziemidowicz, Skrzecz, Cetnarski, W. Gancarczyk.

• Stal Mielec ma doskonałe wspomnienia z bezpośrednich meczów zeszłego sezonu. Na wyjeździe wygrała aż 5:2, natomiast u siebie gładko 4:0. Dzisiaj Stomil jest jednak innym rywalem - naszym zdaniem mocniejszym. O tego typu wysoki wynik będzie więc niezwykle ciężko.

• Trudne zadanie przed liderującą w Fortuna 1 Lidze Stalą Mielec. Mielczanie w Olsztynie zmierzą się z nieobliczalny Stomilem. Początek spotkania o godzinie 19:45. Witamy w relacja LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Stomil - Stal LIVE! Sprawdzą formę lidera

Stomil - Stal LIVE! Sprawdzą formę lidera ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE. Trudne zadanie czeka lidera Fortuna 1 Ligi. W ramach 9. kolejki przyjdzie mu zagrać z nieobliczalnym przeciwnikiem. I to na jego terenie. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:45.

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec ONLINE

Stal ma doskonałe wspomnienia z bezpośrednich meczów zeszłego sezonu. Na wyjeździe wygrała aż 5:2, natomiast u siebie gładko 4:0. Dzisiaj Stomil jest jednak innym rywalem - naszym zdaniem mocniejszym. O tego typu wysoki wynik będzie więc niezwykle ciężko.

- Stomil to doświadczony zespół. Dzisiaj jest trzy punkty za nami. Musimy uważać na jego grę z kontrataku - zauważa trener Artur Skowronek, o którego zabiegało ponoć ekstraklasowe Zagłębie Lubin. Ostatecznie zespół "Miedziowych" zdecydował się jednak na mistrza Słowacji, Martina Sevelę.

Do Olsztyna Stal wyjechała w optymalnym składzie. Drużyna z Mielca może poszczycić się passą czterech zwycięstw. Przed przerwą skromnie pokonała Puszczę Niepołomice (1:0), a wcześniej także Miedź Legnica (1:0). Stomil ma za sobą udany wyjazd do Chojnic, w których wygrał z Chojniczanką (3:1).

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Stomil - Stal 2:5 (1 liga, 18.05.2019)
Stal - Stomil 4:0 (1 liga, 03.11.2018)

Mecz Stomil Olsztyn - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Polsat nie zdecydował się na przeprowadzenie transmisji na żywo. Relacja LIVE za to w GOL24.pl od godziny 19:45. Zapraszamy!