Mecz Zagłębie Lubin - Piast Gliwice ONLINE. "Miedziowi" wreszcie grają na miarę oczekiwań. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Zagłębie - Piast LIVE! "Miedziowi" wreszcie grają na miarę oczekiwań
Zagłębie - Piast LIVE! "Miedziowi" wreszcie grają na miarę oczekiwań Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse
Mecz Zagłębie Lubin - Piast Gliwice ONLINE. Jesienią ozdobą meczu tych drużyn było trafienie Jakuba Świerczoka niemal z połowy boiska. Czym dzisiaj zaskoczą nas piłkarze? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

Mecz Zagłębie Lubin - Piast Gliwice ONLINE

Na finiszu oba zespoły walczą o ten sam cel, czyli zajęcie czwartego miejsca i ewentualne reprezentowanie Polski w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Zagłębie wygrało trzy razy z rzędu. Ostatnio rozbiło u siebie Wisłę Kraków 4:1. Piast zaś minimalnie przegrał z Legią Warszawa 0:1.

Zagłębie z Piastem zgromadziło po 38 punktów. Jesienią w bezpośrednim meczu padł remis 1:1. Jeżeli zatem po ostatniej kolejce te zespoły będą mieć tyle samo punktów, to w pierwszej kolejności o pozycji w tabeli zadecyduje wynik rewanżu. Szykuje sie wyrównany mecz, bo oba zespoły prezentują zbliżony poziom.

Niewykluczone, że mecz poprzedzi minuta ciszy, a Piast zagra z czarnymi opaskami. Wczoraj po ciężkiej chorobie odszedł bowiem Andrzej Grajek, wieloletni członek sztabu medycznego Piasta (lata 1999-2017), który swoją pracą również przysłużył się do awansu i zdobycia srebrnego medalu.

Waldemar Fornalik, trener Piasta:- Zagłębie jest drużyną, która dobrze operuje piłką, ale my również potrafimy grać. Ważne będzie zneutralizowanie atutów rywala, jak również istotne będzie, abyśmy to my prowadzili grę i utrzymywali się przy piłce.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Piast Gliwice w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Zagłębie Lubin - Piast Gliwice:
Zagłębie: Żivec, Oko, Poręba
Piast: Chrapek, Rymaniak, Mokwa

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Piast - Zagłębie 1:1 (Ekstraklasa, 06.12.2020)

Mecz Zagłębie Lubin - Piast Gliwice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Canal+ i Player+. Komentuje duet Robert Skrzyński, Radosław Majdan. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:30 - zapraszamy!

Ekstraklasa po 706 dniach wróciła na stadion Rakowa Częstoch...