Memy po meczu Polska - Estonia. Tak internauci komentują czwartkowe zwycięstwo

Mariusz Rodziewicz
Zobacz memy po meczu Polska - Estonia. Tak internetowi kibice w żartobliwy sposób komentują wygraną reprezentacji Polski w piłkę nożną Internet
Oto memy po meczu Polska - Estonia. Nasza drużyna wygrała ten mecz 5:1 (pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0). To ciągle daje nam szanse na zagranie w Mistrzostwach Europy, bo Polacy awansowali do baraży o Euro 2024. Tak internetowi kibice w żartobliwy sposób komentują wygraną reprezentacji Polski w piłkę nożną.

W czwartkowym meczu na PGE Narodowym reprezentacja Polski miała wręcz przytłaczającą przewagę w meczu z 123. drużyną rankingu FIFA. Okoliczności też sprzyjały. Od 27 minuty Estonia biegała w dziesiątkę z powodu czerwonej kartki dla Maksima Paskotsiego w konsekwencji dwóch żółtych.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0 po strzale Przemysława Frankowskiego i drużyna w dobrych nastrojach wyszła na drugą połowę. Tu już rozpoczął się prawdziwy festiwal bramek. Strzelali: Piotr Zieliński, Jakub Piotrowski, Sebastian Szymański. Gola dla Polski strzelił także reprezentant Estonii, Karol Mets.

Kibice, zarówno ci na stadionie, jak i przed telewizorami mieli bardzo dobre nastroje. To widać w memach, które powstały po meczu. Sprawdźcie je!