MH Automatyka Stoczniowiec 2014 wygrał z SMS U20 Sosnowiec

Marcin Lange
Piotrhukalo
Hokeiści MH Automatyki Stoczniowiec 2014 wygrali u siebie z SMS U20 Sosnowiec 7:2.

Po piątkowej porażce w Katowicach z GKS-em w niedzielę Stoczniowiec podejmował we własnej hali SMS U20 Sosnowiec, drużynę, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze choćby punktu.

Przez dwie tercje to był zaskakująco wyrównany mecz. Gdańszczanie mieli problemy, żeby udowodnić swoją wyższość. Po golu na 3:1 wydawało się, że mają kontrolę nad spotkaniem, ale SMS zdobył kontaktową bramkę tuż przed końcem drugiej odsłony. Dopiero trzecia tercja przyniosła całkowitą dominację Stoczniowca w postaci czterech goli i wysokiego, zasłużonego zwycięstwa.

MH Automatyka Stoczniowiec - SMS U20 Sosnowiec 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)

Stoczniowiec: Szczerba- Kantor, Josepher; Gościński, Steber, Skutchan - Nowak, Lehmann; Marzec, Różycki, Wrycza - Dolny, Wachowski; Pesta, Rompkowski, Szczerbakow oraz Wsół., Nasca, Strużyk

Bramki dla Stoczniowca: Różycki 2, Skutchan, Pesta, Marzec, Strużyk, Steber

Materiał oryginalny: MH Automatyka Stoczniowiec 2014 wygrał z SMS U20 Sosnowiec - Dziennik Bałtycki