MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Najlepsze MEMY po finale Ligi Mistrzów. FC Barcelona w tle

Bartosz Głąb
Real Madryt jest specjalistą od wygrywania piłkarskiej Ligi Mistrzów. Królewscy w sobotni wieczór po raz piętnasty sięgnęli po trofeum i pokazali swoją dominację w Europie. Na legendarnym Wembley Stadium w Londynie ekipa z Hiszpanii pokonała niemiecką Borussię Dortmund 2:0. Zobaczcie najlepsze memy po tym spotkaniu. portal X

Real Madryt ponownie sięgnął po wygraną w Lidze Mistrzów

Tuż po rozpoczęciu meczu jako pierwsi zaprezentowali się kibice, którzy wtargnęli na murawę Wembley Stadium, z którymi nie do końca potrafiły sobie poradzić służby bezpieczeństwa. Spotkanie rozpoczęło się mały falstartem, ale potem obserwowaliśmy już tylko poczynania piłkarzy.

Nieproszeni goście na finale Ligi Mistrzów

W pierwszej połowie znacznie lepiej prezentował się zespół Borussii Dortmund, który miał kilka znakomitych szans na otwarcie wyniku. Karim Adeyemi nie wykorzystał okazji sam na sam z bramkarzem rywali, a chwilę później Niclas Fullkrug trafił w słupek bramki Królewskich.

Więcej o Lidze Mistrzów - typy i wyniki

Po zmianie stron Real Madryt już zagrał "swoje" i rywale byli bezradni. Kwadrans przed końcem meczu pierwszy cios zadał Daniel Carvajal, a niecałe dziesięć minut później wynik meczu na 2:0 ustalił Vinicius Junior.

Kliknij przycisk, aby zobaczyć NAJCIEKAWSZE MEMY po finale Ligi Mistrzów!

Królewscy mogli cieszyć się z piętnastego w historii wygrania tych rozgrywek. Los Blancos są absolutnym dominatorem w Lidze Mistrzów. Trofeum wraca do Madrytu po roku przerwy.

Raków Częstochowa w ostatnich okienkach przeprowadził wiele transferów, które nie do końca się sprawdziły. "Medaliki" latem z pewnością będą chciały pozbyć się kilku graczy z listy płac. Próbujemy przewidzieć ruchy mistrza Polski i pokusiliśmy się o stworzenie zestawienia piłkarzy, którzy za kilka miesięcy mogą opuścić zespół.Aby sprawdzić wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Czystki w Rakowie Częstochowa. Lista piłkarzy, którzy mogą o...