Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Marton Eppel 4...

Niewykorzystane okazje się zemściły. Nieskuteczność Warty Poznań dała ŁKS-owi pierwsze zwycięstwo na wyjeździe. Zobacz oceny Zielonych

NAPASTNICY

Marton Eppel 4
Pełnił rolę klasycznej "9". W pierwszej połowie był niewidoczny. W drugiej starał się dochodzić do sytuacji, ale jego licznik bez strzelonego gola cały czas bije. Przy stanie 0:1 dla ŁKS miał dobrą sytuację, aby to doprowadzić do wyrównania.

Dario Vizinger (grał do 78. minuty) 5
Mimo iż jest napastnikiem, pełnił role rozgrywającego. Spisywał się nienagannie. Bardzo aktywny. W pierwszej połowie doszedł nawet do dwóch dobrych sytuacji strzeleckich, jednak nie znalazł przepisu na pokonanie młodego golkipera ŁKS.