Od wygranej do wygranej. Ukraina tym razem lepsza od Albanii [WIDEO]

Bartosz Głąb, jac
Ukraina wygrała z Albanią 3:1
Ukraina wygrała z Albanią 3:1 Darko Bandic
Ukraina gotowa na Euro 2016. W ostatnim meczu towarzyskim pokonała Albanię 3:1. Gole strzelili dla niej Taras Stepanenko, Andrij Jarmolenko oraz Jewhen Konoplyanka. Z naszymi wschodnimi sąsiadami zagramy ostatni mecz w grupie (21 czerwca). Mamy się kogo obawiać?

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla Ukrainy. Już w 8. minucie Taras Stepanenko strzałem piętą otworzył wynik spotkania w Bergamo. Jednak Albania zdołała bardzo szybko wyrównać, bo cztery minuty później do bramki Pyatova trafił Armando Sadiku. Taki wynik, dość niespodziewany utrzymał się do końca pierwszej części meczu.

W drugiej połowie Ukraina jednak pokazała swoją siłę. W 49. minucie Andrij Jarmolenko zdobył bramkę, która dała ponowne prowadzenie naszym grupowym rywalom na EURO 2016. Wynik spotkania w końcówce ustalił Jewhen Konoplyanka, czyli klubowy kolega Grzegorza Krychowiaka z Sevilli.

Reprezentacja Ukrainy w drugiej części meczu była zdecydowanie lepsza od Albańczyków czym dali znać, że mimo licznych zawirowań w kadrze przed Mistrzostwami Europy będą oni naprawdę bardzo groźnymi rywalami podczas turnieju.

Ukraina pierwszy mecz na EURO 2016 rozegra 12 czerwca o 21:00 w Lille z Niemcami. Z Polską Ukraińcy zagrają 21 czerwca o 18:00 w Marsylii. Natomiast Albania swój pierwszy historyczny mecz na Mistrzostwach Europy zagrają 11 czerwca w Lens ze Szwajcarią.

Gol dla Ukrainy na 1:0:

Gol dla Albanii na 1:1

Gol dla Ukrainy na 2:1:

Skrót spotkania Albania - Ukraina:

Materiał oryginalny: Od wygranej do wygranej. Ukraina tym razem lepsza od Albanii [WIDEO] - Gol24