Porażka Juventy Starachowice z BKS Lublin 1:3. Kontuzja Mikosa

saw
Piłkarze Juventy przegrali z BKS Lublin
Piłkarze Juventy przegrali z BKS Lublin Sławomir Stachura
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych do lat 17 Juventa Starachowice przegrała z BKS Lublin 1:3. Drużyna ze Starachowic wciąż jest ostatnia w tabeli, a szanse na utrzymanie są coraz mniejsze.

Juventa Starachowice – BKS Lublin 1:3 (1:1)
Bramki:
Piotr Mikos 9 – Oliwer Drobik 32, Tomasz Pluta 60 z karnego, Rafał Szady 80+3

Juventa: Strzelec – Wasilewski, Milcarz (41. Białczak), Płatek, Moskwa – Michalczyk, Szymański ((41. Glina), Mikos (21. Adamczyk, 65. Anduła), Swat (62. Bator), Korczak (72. Kalista) – Skiba.

Juventa prowadziła w tym meczu, ale jeszcze przed przerwą straciła gola i mecz zaczął się od nowa. Od 21 minuty gospodarze musieli radzić sobie bez najlepszego gracza - Piotra Mikosa, który doznał kontuzji.

- Mieliśmy w pierwszej połowie jeszcze jedną znakomitą okazję, ale nie udało się jej wykorzystać. Po godzinie straciliśmy bramkę z rzutu karnego po tym jak faulował nasz bramkarz, a potem jeszcze trzecią. Nie musieliśmy przegrać tego meczu, ale mieliśmy kłopoty kadrowe – przyznał Piotr Dejworek, trener Juventy.

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

100 mln euro to już standard. Oto najdrożsi piłkarze na świecie

Lista najdroższych piłkarzy w historii. TOP 10

TOP 8 Najlepiej ubrani trenerzy na Mundialu 2018

Materiał oryginalny: Porażka Juventy Starachowice z BKS Lublin 1:3. Kontuzja Mikosa - Echo Dnia Świętokrzyskie