Regionalny Puchar Polski - świętokrzyskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: świętokrzyskie, Świętokrzyski ZPN - II runda 11.09.201918.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 FKS Łazy (Starachowice) 1:3 Gród Ćmińsk
16:30 Futsal Nowiny 3:3 Samson Samsonów
16:30 GKS Łoniów 8:3 Polanie Pierzchnica
16:30 GOKiS Masłów 2:5 Korona III Kielce
16:30 Gród Wiślica 2:1 Orlęta Kielce
16:30 LKS Bolmin 0:3 ŁKS Łopuszno
16:30 LZS Samborzec 1:3 Zorza Tempo Pacanów
16:30 Nida Oksa 3:2 Polonia Białogon (Kielce)
16:30 Nida Sobków 0:6 Astra Piekoszów
16:30 Start Słupia Jędrzejowska 3:2 Sokół Rykoszyn
Czwartek, 12 września 2019
16:30 KS Smyków 5:4 Radiators Stąporków
Środa, 18 września 2019
16:15 Juventa II Starachowice 3:0 Strażak Bidziny
— Piłka nożna, — Regionalny PP: świętokrzyskie, Świętokrzyski ZPN - III runda 25.09.201925.09.2019
Środa, 25 września 2019
15:45 Astra Piekoszów 1:4 Hetman Włoszczowa
15:45 ŁKS Łopuszno 2:3 Zenit Chmielnik
15:45 Korona III Kielce 4:0 Wicher Miedziana Góra
15:45 Gród Ćmińsk 0:3 Moravia Morawica
15:45 GKS Łoniów 4:1 Świt Ćmielów
15:45 Samson Samsonów 3:1 Kamienna Brody
15:45 Nida Oksa 0:1 Unia Sędziszów
15:45 KS Smyków 2:3 Piaskowianka Piaski
15:45 Klimontowianka Klimontów 3:0 Star Starachowice
15:45 Zorza Tempo Pacanów 1:2 GKS Rudki
15:45 Gród Wiślica 2:2 Sparta Kazimierza Wielka
15:45 Juventa II Starachowice 3:0 Stal Kunów
15:45 OKS Opatów 0:3 Orlicz Suchedniów
15:45 Piast Stopnica 0:2 Naprzód Jędrzejów
15:45 Sparta Dwikozy 0:0 Alit Ożarów
15:45 Start Słupia Jędrzejowska 3:0 Victoria Skalbmierz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: świętokrzyskie, Świętokrzyski ZPN - IV runda 09.10.201916.10.2019
Środa, 09 października 2019
15:00 GKS Rudki 4:0 Spartakus Daleszyce
15:00 GKS Łoniów 1:4 Alit Ożarów
15:00 Gród Wiślica 0:10 Czarni Połaniec
15:00 Hetman Włoszczowa 1:3 Partyzant Radoszyce
15:00 Juventa II Starachowice 4:5 Lubrzanka Kajetanów
15:00 Klimontowianka Klimontów 0:3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
15:00 Moravia Morawica 1:4 Neptun Końskie
15:00 Orlicz Suchedniów 0:3 Granat Skarżysko-Kamienna
15:00 Piaskowianka Piaski 2:5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
15:00 Pogoń 1945 Staszów 0:5 Wisła Sandomierz
15:00 Samson Samsonów 3:2 Łysica Bodzentyn
15:00 Start Słupia Jędrzejowska 0:2 Nida Pińczów
15:00 Unia Sędziszów 2:1 Wierna Małogoszcz
15:00 Zenit Chmielnik 1:4 ŁKS Łagów
Środa, 16 października 2019
15:00 Naprzód Jędrzejów 1:4 Korona II Kielce
15:30 Korona III Kielce 2:1 Zdrój Busko Zdrój