SPORTOWIEC ROKU - ostatni dzień głosowania. Za każdym...

SPORTOWIEC ROKU - ostatni dzień głosowania. Za każdym medalem zawsze stoi trener. Który był najlepszy?

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Za każdym medalem zawsze stoi jakiś trener. W tym roku doprawdy trudno będzie wskazać najlepszego szkoleniowca na Dolnym Śląsku. Stawka jest bardzo wyrównana. Dziś ostatni dzień głosowania.
Tylko dziś do godz. 21 czekamy na Wasze głosy w 66. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku na Dolnym Śląsku. O tej właśnie porze poznamy laureatów wśród „najpopularniejszych”. Jeśli chodzi o najlepszych sportowców i trenerów, to wszystko wyjdzie na jaw dopiero 21 stycznia podczas Dolnośląskiej Gali Sportu we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Aktualne wyniki możecie śledzić na stronie www.GazetaWroclawska.pl/sportowiec.

Do tej pory dużo pisaliśmy o sportowcach, ale przecież za ich sukcesami zawsze stoją trenerzy.
Dlatego w ostatnim dniu głosowania to im chcieliśmy poświęcić kilka akapitów. Warto, bo konkurencja w tym roku jest wybitnie mocna. Patrzymy na listę i doprawdy trudno nam wskazać faworyta do tytułu najlepszego szkoleniowca na Dolnym Śląsku.

W ostatnich latach wysokie notowania ma Grzegorz Widanka z Juvenii Wrocław. Skoro mamy „Aniołki Matusińskiego”, to spokojnie możemy mówić o „Aniołkach Widanki”, czyli o jego pływaczkach, które niedawno w Australii pobiły dwa sztafetowe rekordy świata w ratownictwie wodnym. Chwilę potem jego zawodnika Alicja Tchórz znalazła się w finale pływackich mistrzostw świata, a Dominika Sztandera podczas mistrzostw Polski pobiła rekord kraju.

Generał naszej męskiej sztafety 4x400 Józef Lisowski też ma powody do zadowolenia. Na początku roku jego chłopcy pobili halowy rekord świata. To nie lada wyczyn, godny zauważenia.

Czarnym koniem tegorocznego plebiscytu może być Michał Borkowski. To określenie przypięliśmy do niego nieprzypadkowo, bo na co dzień trenuje... konie na wrocławskich Partynicach. Jego podopieczny ogier czystej krwi arabskiej Fazza Al Khalediah wygrał w Paryżu prestiżową gonitwę, za którą zainkasował... 2 mln zł!

Nie możemy oczywiście zapomnieć o Marosu Kovaciku, który z koszykarkami CCC Polkowice sięgnął po mistrzostwo Polski. Brązem może pochwalić się jego vis a vis ze Ślęzy Arkadiusz Rusin. To też mocna karta przetargowa. Jest jeszcze Zdzisław Tolksdorf - opiekun Natalii Bajor, dwukrotnej medalistki mistrzostw Europy do lat 21.

SPORTOWIEC i TRENER ROKU 2018. W czwartek 20 grudnia zakończyliśmy głosowanie w etapie powiatowym. W piątek (21.12) rozpoczęliśmy głosowanie finałowe. Wszyscy kandydaci na Wasze wsparcie czekają do 28 grudnia, do godz. 21.

KLIKNIJ i wybierz kategorię:

Sportowiec Junior Roku – dziewczęta
Sportowiec Junior Roku – chłopcy
Najpopularniejszy Sportowiec Roku – kobiety
Najpopularniejszy Sportowiec Roku – mężczyźni
Trener Roku
Drużyna Roku
Działacz Sportowy
Szkółka Piłkarska
Trener Personalny i Fitness
NAJLEPSZY sportowiec 2018
NAJLEPSZY trener 2018


Dołącz do wydarzenia na Facebooku i obserwuj plebiscyt na bieżąco
->> KLIKNIJ W PONIŻSZE ZDJĘCIE:
Komentarze (2)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Wygra ten

Quiz (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Wygra ten, kto jest najbogatszy, nie trzeba mieć osiągnięć :(

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Plebiscyt na sportowca roku

Zbych (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

Jakie osiągnięcia mają dwie pierwsze w klasyfikacji juniorki?! Bo nic nie jest napisane. Dopiero przy trzeciej są jakieś wyniki. Czy to prawidłowo? Czy ....

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Sportowy24 na Facebooku