Spuścił spodnie po zwycięskiej bramce. Sięgnął ręką - absurdalna "cieszynka" kibica Newcastle United [WIDEO]

JN/AIP
Allan Saint-Maximin (z lewej)
Allan Saint-Maximin (z lewej) ADRIAN DENNIS/AFP/East News
Różne rzeczy na piłkarskich stadionach oglądaliśmy, ale czegoś takiego jeszcze nie. Fetujący zwycięską bramkę w meczu czwartej rundy Pucharu Anglii (z Oxfordem) kibic Newcastle United spuścił spodnie, sięgnął ręką i... sami zobaczcie, bo szczerze mówiąc nie wiemy jak to skomentować.

Do zdarzenia doszło w 116. minucie spotkania na The Kassam Stadium, po zwycięskim trafieniu Allana Saint-Maximina (po 90 minutach było 2:2, choć Sroki prowadziły już 2:0). Fetujący bramkę Francuz pobiegł w kierunku trybun, a w jego stronę rzucili się kibice. A jeden z nich...

Rozumiemy, że się cieszył, ale że aż tak... No chyba, że to jednak był pasek.