OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
Sylwia DąBorwa
Liga angielska. Michał Helik zdobył szóstą bramkę w obecnym sezonie Championship, czyli na zapleczu angielskiej ekstraklasy. Polski piłkarz Huddersfield Town wpisał się na listę strzelców w 60. minucie, ale jego zespół w 25. kolejce przegrał u siebie z Middlesbrough 1:2.

Michał Helik z golem w przegranym meczu

Michał Helik w 60. minucie spotkania po małym zamieszaniu przed polem karnym postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Środkowy obrońca ustawił sobie piłkę i uderzył z dystansu. Precyzyjny strzał znalazł drogę do bramki. Niestety w końcówce meczu Middlesbrough ponownie wyszło na prowadzenie, a zespół Polaka przegrał mecz.

Helik, który jest siedmiokrotnym reprezentantem Polski, rozegrał w piątek całe spotkanie. Huddersfield Town zajmuje 21. miejsce w 24-zespołowej lidze, czyli tuż nad strefą spadkową. (PAP)

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Za kilka dni Święta Bożego Narodzenia, dlatego postanowiliśmy zapytać sztucznej inteligencji jak wyobraża sobie polskie stadiony w zimowej wersji. Na obrazach generowanych przez AI nie brakuje choinek, lampek świątecznych oraz innych iluminacji. Który obiekt wygląda najciekawiej?Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Stadiony Ekstraklasy w bożonarodzeniowej atmosferze. Sztuczn...