Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wisła Płock zagrała bardzo słabo, ale to starczyło na Wartę...

Warta Poznań przegrała sama ze sobą. Wisła Płock zrobiła bardzo mało, by wygrać z Zielonymi. Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka

Wisła Płock zagrała bardzo słabo, ale to starczyło na Wartę Poznań, by wygrać po raz pierwszy w tym sezonie na wyjeździe. Zieloni do przerwy byli zdecydowanie lepsi, ale dostali bramkę do szatni, a po przerwie Adrian Lis "zabił" mecz i Warta długo nie mogła dojść do siebie. W końcówce Wisła nawet strzeliła sobie samobója, ale i tak wygrała z Zielonymi bardzo małym nakładem sił. Oceniliśmy piłkarzy debiutującego Dawida Szulczka za mecz z Nafciarzami. Skala ocen 1-10.