Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Warta Poznań zdobyła w niedzielę trzy bezcenne punkty na...

Warta Poznań z historycznym zwycięstwem w Warszawie nad Legią 1:0. Zieloni opuścili strefę spadkową! Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka

Warta Poznań zdobyła w niedzielę trzy bezcenne punkty na stadionie przy ul. Łazienkowskiej i opuściła wreszcie strefę spadkową. Co najważniejsze, to Zieloni wygrali z Legią całkowicie zasłużenie. W zasadzie był to dla gospodarzy najniższy wymiar kary, bo goście stworzyli więcej sytuacji strzeleckich i w dodatku w drugiej połowie nie wykorzystali karnego, którego strzelał jeden z najlepszych piłkarzy tego meczu - Adam Zrelak. Warta miała dwóch bohaterów - strzelca bramki, czyli Dawida Szymonowicza i cały zespół, który harował przez 90 minut i kompletnie zdominował stołecznego rywala. Skala ocen 1-10.

Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po meczu z Legią Warszawa --->

Rekordy życiowe i trzy minima na mistrzostwa Europy podczas Monika Pyrek Tour!

Polecamy

Lewandowski znowu bez gola. Fermin Lopez bohaterem Barcelony

Zaprezentowano kalendarz kobiecych turniejów tenisowych na rok 2025. Będą zmiany!