MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
ADAM ZRELAK		 6 (Grał do 90. minuty)...

Warta Poznań z historycznym zwycięstwem w Warszawie nad Legią 1:0. Zieloni opuścili strefę spadkową! Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka

NAPASTNIK i ZMIENNICY

ADAM ZRELAK 6 (Grał do 90. minuty)
Wiosną to kompletnie inny piłkarz niż w pierwszej części sezonu. Mobilny, pracowity i przebojowy. Przy golu zaliczył asystę i pokazał, co znaczy walka do końca. Nawet stoperzy Legii nie mogli uwierzyć, że Słowak to taki bezkompromisowy, boiskowy chart... Do momentu oczywiście, kiedy nie wykorzystał jedenastki. Za to dajemy mu tylko "6".

Grali także
MATEUSZ KUPCZAK 5 (od 58. min.): Dobrze wywiązał się z zdania walki o piłkę w środku pola.

JAYSON PAPEAU 7 (od 58. min): Bardzo dobra zmiana, uaktywnił Wartę w ostatnich minutach meczu.

KAJETAN SZMYT 5 (od 64. min.): Niczym specjalnym się nie wyróżnił. Kilka razy utrzymał się przy piłce na połowie rywali.

JORDAN COURTNEY-PERKINS 4 (od 65 min.): W debiucie Australijczyk nie potrafił rozwinąć skrzydeł.

MATEUSZ KUZIMSKI (od 90 min.): Grał za krótko, by go ocenić.

Zasłużone zwycięstwo Warty. Zieloni wydostają się ze strefy spadkowej

Rozmowa o feminatywach w Bibliotece Kraków. Kolejna odsłona cyklu „Słowa z Krakowa"

Sarenka utknęła w głębokim dole. Mieszkaniec wezwał na pomoc strażników miejskich

Polecamy

Arkadiusz Milik i Wojciech Szczęsny mają nowego trenera

Etapowe zwycięstwa w kolarskich wyścigach Patryka Stosza i Tobiasza Pawlaka

Piłkarze Elany Toruń wygrali finał Pucharu Polski KPZPN. Zawisza Bydgoszcz się smuci