Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MIŁOSZ SZCZEPAŃSKI (grał do 58. minuty)		6...

Warta Poznań z historycznym zwycięstwem w Warszawie nad Legią 1:0. Zieloni opuścili strefę spadkową! Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka

POMOCNICY

MIŁOSZ SZCZEPAŃSKI (grał do 58. minuty) 6
Niespodziewanie zagrał od pierwszej minuty, ale nie sprawiał wrażenia zaskoczonego. Jeszcze przy stanie 0:0 przeprowadził przyzwoitą akcję, zakończoną strzałem. Po zdobyciu gola przez Wartę miał natomiast okazję do podwyższenia wyniku, ale nieczysto trafił w piłkę.

ŁUKASZ TRAŁKA 6
Mniej widoczny od innych zawodników w linii pomocy, ale ze swoich obowiązków wywiązywał się bez zarzutu. Szkoda tylko, że w kilku sytuacjach zabrakło mu precyzji i przez to dobrze za powiadające się akcje gasły w zarodku.

MICHAŁ KOPCZYŃSKI 5
Wiadomo, że jego rolą jest „czyszczenie” środka pola. Kiedy rywale jednak nie mają ochoty na forsowanie szyków obronnych, to nawet defensywny pomocnik musi zająć się wyprowadzaniem piłki, a z tym doświadczony pomocnik ma od zawsze spore problemy.

MIGUEL LUIS (grał do 58. minuty) 4
Bardzo „dyskretny” występ Portugalczyka, który być może potrzebuje więcej czasu na aklimatyzację. Nie robił jakichś kardynalnych błędów, ale nie miał umiejętności lub zapału, by pokierować grą warciarzy w meczu, w którym uspokojenie gry w środku pola było na wagę złota.

DANIEL SZELĄGOWSKI (grał do 64. minuty) 5
Był autorem najefektowniejszego rajdu w pierwszej połowie, ale to nie po nim padła bramka dla Warty. Widać, że ma potencjał, ale czasami znika z pola widzenia. Jeszcze bardziej musi pokazywać się do gry, żeby zasłużyć sobie na pewne miejsce w wyjściowej jedenastce.

Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po meczu z Legią Warszawa --->

Mistrza Polski poznamy już w ten weekend? Jagiellonia krok od historycznego sukcesu

Ważny zawodnik City już nie zagra w tym sezonie. The Citizens wciąż walczą o 2 trofea

Fiodor Czerkaszyn w drodze po rzeszowskiego hat-tricka. „Uwielbiam tu walczyć”