Wisła Kraków. Oceniamy „Białą Gwiazdę” za mecz z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza

Bartosz Karcz
Bruk Bet Termalica Nieciecza
To był słaby mecz w wykonaniu piłkarzy Wisły Kraków i trzeba sobie to powiedzieć bardzo jasno. Porażka 1:2 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza była zasłużona, a tak naprawdę mogłaby być wyższa, gdyby rywale byli bardziej skuteczni. Oceny wiślaków nie mogą być zatem wysokie.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

ALVARO RATON    2To, co zrobił przy golu na 2:1 dla Bruk-Betu Termaliki po prostu nie miało prawa się zdarzyć. Nie dość, że po jego fatalnym podaniu rywale
ALVARO RATON 2
To, co zrobił przy golu na 2:1 dla Bruk-Betu Termaliki po prostu nie miało prawa się zdarzyć. Nie dość, że po jego fatalnym podaniu rywale przejęli piłkę, to jeszcze w końcowej fazie akcji też się nie popisał.

wislakrakow.com
BARTOSZ JAROCH    4Na pewno mniej niż przeciętny występ prawego obrońcy Wisły.
BARTOSZ JAROCH 4
Na pewno mniej niż przeciętny występ prawego obrońcy Wisły.

ALAN URYGA    4Na pewno stać go na dużo lepszą grę niż ta, którą zaprezentował w Niecieczy.
ALAN URYGA 4
Na pewno stać go na dużo lepszą grę niż ta, którą zaprezentował w Niecieczy.

ENEKO SATRUSTEGUI    2Jeśli ten mecz miał być dla niego szansą wskoczenia do podstawowego składu, to zupełnie jej nie wykorzystał.
ENEKO SATRUSTEGUI 2

DAWID SZOT    4Podobnie bezbarwny jak Jaroch na prawej stronie.
DAWID SZOT 4
Podobnie bezbarwny jak Jaroch na prawej stronie.

MARC CARBO    3Środek Wisły w tym meczu po prostu nie działał.
MARC CARBO 3
Środek Wisły w tym meczu po prostu nie działał.

IGOR SAPAŁA    2Nie było cienia zdziwienia, gdy zobaczyliśmy, że został zmieniony już w przerwie. W pierwszej połowie straty goniła niedokładność.
IGOR SAPAŁA 2

ANGEL BAENA        2Nie udawały mu się dryblingi, nie był w stanie przebijać się skrzydłami. Zaliczył „asystę” przy golu na 1:1 dla Bruk-Betu. Sam chwilę cieszył
ANGEL BAENA 2
Nie udawały mu się dryblingi, nie był w stanie przebijać się skrzydłami. Zaliczył „asystę” przy golu na 1:1 dla Bruk-Betu. Sam chwilę cieszył się z wyrównania w doliczonym czasie gry, ale szybko sędzia ostudził jego zapał słusznie oceniając, że przy przyjęciu piłki pomógł sobie ręką.

KACPER DUDA        2O ile wcześniejsze próby z ustawianiem go na pozycji „dziesięć” były obiecujące, o tyle tym razem zupełnie to nie wyszło. Rywale momentami
KACPER DUDA 2
O ile wcześniejsze próby z ustawianiem go na pozycji „dziesięć” były obiecujące, o tyle tym razem zupełnie to nie wyszło. Rywale momentami wyłączali go z gry całkowicie.

MIKI VILLAR    3Jedyny plus, to wywalczony rzut karny. Takich dynamicznych akcji było jednak z jego strony stanowczo za mało.
MIKI VILLAR 3

SZYMON SOBCZAK    3Pewnie wykonał rzut karny, ale poza tym było słabo. Inna sprawa, że gdy Wisła ruszała do ataków był totalnie osamotniony, bo druga linia
SZYMON SOBCZAK 3
Pewnie wykonał rzut karny, ale poza tym było słabo. Inna sprawa, że gdy Wisła ruszała do ataków był totalnie osamotniony, bo druga linia nie podchodziła wyżej, żeby dać wsparcie swojemu napastnikowi.

BARTOSZ TALAR    4Zagrał nieco lepiej niż Sapała, którego zmienił, ale to w tym meczu nie było zbyt trudne.
BARTOSZ TALAR 4
ROMAN GOKU    4Szukał piłki, starał się rozgrywać, wnieść jakieś ożywienie do gry Wisły, ale wszystko to było bardzo bezproduktywne.
ROMAN GOKU 4

ANGEL RODADO    3Jeśli kibice liczyli, że jego wejście na boisku zmieni grę Wisły w ofensywie, to tym razem się rozczarowali. Widać było po nim przerwę
ANGEL RODADO 3
Jeśli kibice liczyli, że jego wejście na boisku zmieni grę Wisły w ofensywie, to tym razem się rozczarowali. Widać było po nim przerwę w grze.

JESUS ALFARO        3Nic konkretnego do gry Wisły w tym meczu nie wniósł.