Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Inny napastnik, innej poznańskiej drużyny także nie zaliczy...

Zawodnicy Warty i Lecha Poznań zakończyli zgrupowania swoich reprezentacji. Jak poradzili sobie podczas meczów narodowych?

Adam Zrelak (Słowacja): 7 minut z Czarnogórą (2:2) oraz 0 minut z Chile (0:0)

Inny napastnik, innej poznańskiej drużyny także nie zaliczy swojego kolejnego występu w kadrze do udanych. Spotkanie z Czarnogórą Zrelak rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry pojawił się dopiero w 83. minucie. Po zaledwie 4 minutach ujrzał swoją pierwszą żółtą kartkę w meczu. W doliczonym czasie Słowak zoabczył drugie napomnienie za zagranie piłki ręką w polu karnym, w efekcie czego musiał zejść do szatni. Rzut karny dla Czarnogórców wykorzystał Stefan Savić, ustalając wynik na 2:2

W spotkaniu z Chile, Adama Zrelaka zabrakło nawet na ławce rezerwowych.

Zobacz kolejnego kadrowicza --->

Poznaliśmy obsadę turnieju ENEA Lech Cup 2022. Uznane piłkarskie marki po raz kolejny zawitają do Poznania