Zobacz Ola Orowicz Show. Bramkarka Korony Handball Kielce obroniła wszystkie karne! [VIDEO]

PK
Ola Orowicz Show w końcówce meczu i serii rzutów karnych w spotkaniu PGNiG Superligi piłkarek ręcznych Korona Handball Kielce - Arka Gdynia. Bramkarka zespołu z Kielc świetnie broniła w końcówce pojedynku, dzięki czemu jej koleżanki doprowadziły do remisu i rzutów karnych, a w nich "Oro" obroniła wszystkie cztery rzuty rywalek, dzięki czemu Korona Handball wygrała karne 2:0. Po 60 minutach było 27:27, a w 11 minucie meczu kielczanki prowadziły 8:0.

- Rzuty karne to była wojna psychologiczna - podsumowała Aleksandra Orowicz, studentka ...psychologii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.