MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Motor Lublin wręcz rzutem na taśmę doprowadził do wyrównania z Arką Gdynia w finale baraży o PKO Ekstraklasę, a potem jeszcze trafił na wagę awansu. Gdy mecz miał się ku końcowi, fantastycznego gola na 1:1 strzelił Bartosz Wolski. Pomocnik trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłce tylko przyglądał się bramkarz Paweł Lenarcik. - Stanął jak słup soli - stwierdził komentator Polsatu Sport, Paweł Ślęzak.

Mecz Arka - Motor: gol na 1:1 z rzutu wolnego

Motor zawiódł w pierwszej połowie finału baraży. Jeszcze przed kwadransem stracił bramkę w kuriozalnych okolicznościach. Do pracy zabrał się w drugiej połowie. Właśnie wtedy do wyrównania doprowadził Bartosz Wolski, uderzając bezpośrednio z rzutu wolnego, gdy piłka była ustawiona tuż za szesnastką.

Motor na tym nie poprzestał i w doliczonym czasie odwrócił wynik! Decydującego gola strzelił Mbaye Jacques Ndiaye. Senegalczyk wkręcił w murawę ostatniego obrońcę, po czym skierował piłkę do siatki.

Dzięki fantastycznej końcówce Motor sensacyjnie, bo jako beniaminek awansował do Ekstraklasy. Na elitę czekał.. 32 lata!

Takiego gola Motor Lublin sprezentował Arce Gdynia w finale baraży o Ekstraklasę

Mecz Arka - Motor: gol Bartosza Wolskiego:

Mecz Arka - Motor: gol Mbaye N'Diaye:

Miał być awans do Ekstraklasy i to bezpośredni, a będzie piąty sezon z rzędu w 1 lidze. Arka Gdynia w kompromitujący sposób wypisała się z marzeń o elicie, przegrywając - po Derbach Trójmiasta i domowym hicie z GKS Katowice - także finał baraży przeciw Motorowi Lublin. Oto najmocniejsze memy.

Wszyscy śmieją się z Arki Gdynia! Memy po przegranej walce o...