Gol Przemysława Trytki w lidze kazachskiej [WIDEO]

mgs/Marcin Trzyna
Przemysław Trytko kiedyś był piłkarzem Korony, a teraz gra w kazachskim klubie FK Atyrau Bartek Syta
Przemysław Trytko strzelił pierwszego gola w lidze kazachskiej. Polak wpisał się na listę strzelców w wygranym meczy jego drużyny FK Atyrau 2:0 z Akżajykiem Uralsk.

FK Atyrau świetnie rozpoczęło spotkanie 6. kolejki kazachskiej ekstraklasy z Akżajykiem Uralsk, bowiem już w 4. minucie gola na 1:0 zdobył Pawieł Szabalin. Kilkanaście minut gola na 2:0 zdobył Przemysław Trytko, dla którego jest to pierwsze ligowe trafienie w obecnym sezonie. 28-letni napastnik rozegrał 77 minut.

FK Atyrau - Akżajyk Uralsk 2:0