4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MIKAEL ISHAK 6...

Lech Poznań wraca na fotel lidera PKO Ekstraklasy! Niedziela, która zmieniła wszystko. Oceny piłkarzy za mecz z Piastem Gliwice (2:1)

NAPASTNICY I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK 6
Miał dobrą okazję w końcówce pierwszej połowy, ale nie trafił w bramkę. Do tego momentu był mało widoczny. Drugą połowę zaczął podobnie. Było go bardzo mało, ale podań od kolegów też nie dostawał. Miewał problemy z opanowaniem piłki. Ale za to, co zrobił w końcówce meczu – odkupił wszystkie winy.

Grali także:
MICHAŁ SKÓRAŚ (grał od 63. minuty) 5
Chciał pomóc, ale wydawało się, że brakuje mu czasem umiejętności. Niepotrzebne faule, czy złe rozwiązania. Nie można odmówić mu waleczności w ostatnich minutach i chciał ciągnąć grę Lecha. Otrzymał czwartą żółtą kartkę, która eliminuje go z derbów.

DANI RAMIREZ i NIKA KWEKWESKIRI (grali od 78. minuty)