MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Jakub Jabłoński
Skorupski wyśmiał wyjście z bramki Szczęsnego. Tu pachniało golem dla Turków
Skorupski wyśmiał wyjście z bramki Szczęsnego. Tu pachniało golem dla Turków TVP Sport
Wojciech Szczęsny na dziesięć minut przed końcem towarzyskiego spotkania z Turcją zaryzykował. Podstawowy bramkarz reprezentacji Polski wyszedł z bramki, by ratować się przed jedną z groźniejszych sytuacji rywali. To było szczęście w nieszczęściu. Atakujący uderzył w poprzeczkę. Rezerwowy Łukasz Skorupski wyśmiał swojego kolegę po fachu z perspektywy ławki. Trzeba to zobaczyć!

Łukasz Skorupski wyśmiał wyjście Szczęsnego i pudło napastnika Turcji

Rezerwowy bramkarz reprezentacji Polski nie mógł powstrzymać śmiechu. W momencie gdy Wojciech Szczęsny źle wyliczył swoje wyjście do piłki i minął się z futbolówką, Biało-Czerwoni mogli nawet przegrywać. No właśnie... mogli. Turecki napastnik pomylił się i nie trafił do pustej bramki w ostatnim meczu przed Euro 2024.

Choć było naprawdę blisko katastrofy. Futbolówka musnęła obramowanie. - Nie ma gola na 1:2. Zaryzykował Szczęsny. Oto reakcja naszej ławki rezerwowych. Po prostu Szczęsny - stwierdzili komentujący poniedziałkowe starcie Mateusz Borek i Robert Podoliński, widząc śmiejącego się Skorupskiego.

Reakcja Łukasza Skorupskiego na wyjście Wojciecha Szczęsnego:

Emocje w końcówce drugiej połowy. Zalewski przechylił szalę

Polacy chwilę wcześniej stracili bramkę. Od 12. minuty wygrywali po golu Karola Świderskiego, a w 77. minucie Baris Alper Yilmaz wyrównał stan rywalizacji. Potem sprawy w swoje ręce wziął Nicola Zalewski. Wahadłowy włoskiej Romy huknął jak z armaty i precyzyjnym, płaskim strzałem przechylił szalę na korzyść naszej drużyny.

Michał Probierz podjął decyzję przed meczem towarzyskim z Ukrainą przed Euro 2024

Paweł Wszołek i Kacper Tobiasz na wakacjach. Zobacz, gdzie spędzają czas inni legioniści

Piłkarze Legii Warszawa na wakacjach. Oświadczyny Rosołka, W...