Martin Chudy po meczu Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok: W drużynach młodzieżowych to ja strzelałem rzuty karne

AIP
Ekstraklasa. Górnik Zabrze wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 3:0 w meczu 20. kolejki PKO Ekstraklasy. Już w 4. minucie spotkania gospodarze objęli prowadzenie po golu Igora Angulo. Goście do remisu doprowadzić mogli w 22. minucie meczu. Wtedy jednak „jedenastki” nie wykorzystał Jesus Imaz. Po zmianie stron podopieczni Marcina Brosza podwyższyli prowadzenie za sprawą gola Jesusa Jimeneza. Przed szansą strzelenie kontaktowego gola „Jaga” stanęła w 69. minucie meczu, jednak tym razem rzutu karnego na bramkę nie zamienił Taras Romanczuk. Jagiellonia mecz kończyła w dziesiątkę, bo drugą żółtą i w konserkwencji czerwoną kartkę otrzymał Andrej Kadlec. W końcówce wynik na 3:0 ustalił Igor Angulo.