Porażka piłkarek ręcznych Korony Handball Kielce w Kobierzycach. Słaba druga połowa

W meczu PGNiG Superligi piłkarek ręcznych, KPR Gminy Kobierzyce wygrał z Koroną Handball Kielce.

KPR Gminy Kobierzyce - Korona Handball Kielce 34:24 (17:14)

Korona Handball Orowicz, Hibner, Nazimek - Zimnicka 2, D. Więckowska 3, Gliwińska, M. Więckowska 3, Czekala 1, Skowrońska 5 (1), Syncerz 4 (3), Charzyńska 2, Strózik, Piwowarczyk, Homonicka 2, Kędzior 2 (1).

Kobierzyce: Ciesiółka, Słota - Kucharska 5, Skalska 5, Mączka 7 (5), Wesołowska 1, Kaźmierska, Wiertelak 6, Mokrzka 1, Walczak 1, Koprowska 1, Dąbrowska 7, Michalak.

Karne. Kobierzyce: 5/5. Korona Handball: 5/6.

Kary. Kobierzyce: 10 minut (Wiertelak 4, Kucharska, Wesołowska, Koprowska po 2). Korona Handball: 6 minut (Zimnicka 4, Kędzior 2).

Sędziowali: Andrzej Gratunik (Zielona Góra), Mariusz Wołowicz (Wtórek).

Widzów: 350.

Przebieg: 0:1, 4:1, 4:2, 5:3, 5:4, 6:4, 6:6 ('13), 7:6, 7:7, 8:7, 8:8, 9:8, 9:9 ('20), 11:9, 11:10, 12:10, 12:11, 13:11, 13:12, 15:12 ('27), 15:14, 17:14 - 17:15, 20:15 ('37), 20:16, 21:16, 21:17, 22:17, 22:18, 27:18 ('45), 27:20, 28:20, 28:23, 31:23 ('53), 31:24, 34:24.

Kielczanki jeszcze nigdy nie wygrały w PGNiG Superlidze z ekipą z Kobierzyc i w sobotnim meczu prowadziły tylko raz - 1:0. W pierwszej połowie gra naszego zespołu wyglądała przyzwoicie, błędów i niewykorzystanych sytuacji było niewiele. Jedyne, czym wyraźnie odstawał zespoł gości, to skuteczność bramkarek - trener Paweł Tetelewski rotował zawodniczkami występującymi na tej pozycji, ale efekt był niewielki.

ZOBACZ>>> W niedzielę zapowiada się wielki mecz. PGE VIVE gra z Barceloną

Po przerwie nasze szczypiornistki zagrały dużo słabiej. Popełniały więcej błędów, częściej przegrywały pojedynki z bramkarką KPR, czym narażały się na kontrataki. W 45 minucie gospodynie prowadziły 27:18 i było praktycznie po meczu.

Kolejne spotkanie Korona Handball rozegra w sobotę, 10 listopada o godzinie 17 w Kielcach, a rywalem naszej drużyny będzie Ruch Chorzów.

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE SZYKUJE SIĘ DO WALK W MMA[ZDJĘCIA]

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK GRAŁ W JEDNEJ DRUŻYNIE Z ANDRZEJEM SUPRONEM. W PIŁKĘ NOŻNĄ.

ŚLUB W PIEKLE. NIEZWYKŁA SESJA FOTOGRAFICZNA PIŁKAREK RĘCZNYCH

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: Porażka piłkarek ręcznych Korony Handball Kielce w Kobierzycach. Słaba druga połowa - Echo Dnia Świętokrzyskie