MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Jakub Maj
Jakub Maj
Reprezentacja Polski wygrała z Ukrainą w towarzyskim meczu przed Euro 2024. Biało-Czerwoni zaczęli spotkanie agresywnym pressingiem, co dało odpowiednie rezultaty. Michał Probierz wypracował schematy stałych fragmentów gry, które działają perfekcyjnie. Czy nasza kadra jest gotowa na zbliżające się mistrzostwa Europy? Oto skrót meczu Polska - Ukraina.

Bramki z meczu Polska - Ukraina 3:1 (3:1)

Wynik meczu otworzył Sebastian Walukiewicz, który wykorzystał małe zamieszanie w polu karnym reprezentacji Ukrainy. Środkowy obrońca sprytnie strzelił po ziemi.

Gol na 2:0 był autorstwa Piotra Zielińskiego i został strzelony pięć minut po pierwszym trafieniu. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski chciał wrzucić w pole karne, ale wyszedł z tego... strzał.

Trzecia bramka padła po kolejnym rzucie rożnym. Tym razem z narożnika wrzucił Michał Skóraś. Taras Romanczuk perfekcyjnie nabiegł na piłkę, gubiąc swojego obrońcę.

W pierwszej połowie Ukraińcy jeszcze odpowiedzieli. Przeprowadzili ciekawą akcję środkiem i Artem Dowbyk stanął sam na sam z Łukaszem Skorupskim.

Skład na mecz Polska - Ukraina:

• Podstawowy skład reprezentacji Polski: Łukasz Skorupski - Jakub Kiwior, Bartosz Salamon, Sebastian Walukiewicz - Nicola Zalewski, Taras Romanczuk, Sebastian Szymański, Michał Skóraś - Piotr Zieliński - Adam Buksa, Arkadiusz Milik.
  • Rezerwowi: Wojciech Szczęsny, Marcin Bułka, Paweł Bochniewicz, Bartosz Bereszyński, Tymoteusz Puchacz, Jakub Kałuziński, Jakub Moder, Kacper Urbański, Kamil Grosicki, Robert Lewandowski.