Tak kibicowaliście Koronie Kielce w meczu z Górnikiem Zabrze na Suzuki Arenie. Spotkanie obejrzało prawie 12 tysięcy kibiców. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Tak kibicowaliście Koronie Kielce na meczu z Górnikiem Zabrze
Tak kibicowaliście Koronie Kielce na meczu z Górnikiem Zabrze Kamil Bielaszewski
Prawie 12 tysięcy kibiców zasiadło w sobotę na Suzuki Arenie, żeby obejrzeć mecz czwartej kolejki PKO Ekstraklasy Korona Kielce - Górnik Zabrze. Gospodarze przegrali 0:1, a jedynego gola strzelił w 90+2 minucie Rafał Janicki.

Tak kibice Korony Kielce dopingowali zespół w meczu z Górnikiem Zabrze

Kibice Korony Kielce przez całe spotkanie wspierali swój zespół z trybun. Doping był bardzo dobry, za co po spotkaniu dziękowali zawodnicy. Korona doznała jednak drugiej z rzędu porażki - tym razem 0:1.

Zdjęcia kibiców Korony Kielce

Warto podkreślić też szczytna akcję, która miała miejsce w przerwie spotkania. Z ogromnym odzewem wśród kibiców Korony Kielce spotkała się akcja „Dorzuć misie”. W przerwie meczu z Górnikiem Zabrze na murawę Suzuki Areny poleciały setki maskotek. Za każdego pluszaka Fundacja STS przekaże 5 złotych na wsparcie leczenia Leosia Kotarzewskiego, syna byłego piłkarza Korony Kielce Jakuba Kotarzewskiego.