Wisła Kraków. Skrót meczu z Miedzią, czyli jak gole strzelał Angel Rodado

Bartosz Karcz
Wojciech Matusik
Wisła Kraków w piątkowy wieczór pokonała Miedź Legnica 2:0 po dwóch golach Angela Rodado w końcówce meczu. To było emocjonujące spotkanie nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że długimi fragmentami dominowała przede wszystkim walka. Emocje były do samego końca, a kto tego nie widział, może nadrobić w skrócie, jaki na swoim kanale YouTube zamieściła Wisła.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Przypomnijmy, że długo w tym spotkaniu utrzymywał się wynik bezbramkowy, choć szanse obie drużyny na zdobycie bramek miały. Wisła jeszcze w pierwszej połowie obiła m.in. poprzeczkę i słupek bramki Miedzi, a rywale mieli dwie świetnie okazje po szybkich atakach. Gole padły jednak dopiero po przerwie, gdy wreszcie w lidze w tym roku odblokował się Angel Rodado. Dzięki trafieniom Hiszpana krakowianie mogli cieszyć się z niezwykle ważnej wygranej.