OPRAC.:
Gdy reprezentacja Polski przygotowywała się w niedzielę w Warszawie do finału baraży o Euro 2024, to Włochy wygrały z Ekwadorem 2:0 (1:0) w rozegranym w amerykańskim Harrison towarzyskim meczu. Pierwszą bramkę już w trzeciej minucie zdobył Lorenzo Pellegrini, a wynik ustalił Nicolo Barella w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Widowisku z ławki Ekwadorczyków przyglądał się pomocnik Rakowa Częstochowa John Yeboah, który w poprzednim spotkaniu zdobył debiutancką bramkę.

Gole z meczu Włochy - Ekwador

Od czwartku finaliści tegorocznych mistrzostw Europy w Niemczech rozgrywają spotkania towarzyskie. W niedzielę grali tylko Włosi, obrońcy tytułu.

W poniedziałek i we wtorek jest zaplanowanych jeszcze kilkanaście meczów, z których najciekawiej zapowiadają się starcia Niemiec z Holandią oraz Hiszpanii z Brazylią. PAP