MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
34. kolejka - 4 maja godz. 20.30: Legia Warszawa - Piast...

Piast Gliwice: TERMINARZ rundy finałowej Ekstraklasy. Zobacz z kim, kiedy i gdzie zagra Piast w grupie mistrzowskiej

34. kolejka - 4 maja godz. 20.30: Legia Warszawa - Piast Gliwice

Gliwiczanie pojadą drugi raz w tym sezonie na stadion mistrza Polski. Legia wygrała u siebie 15 grudnia w 19. kolejce 2:0. W Gliwicach 12 sierpnia, w 4. kolejce też górą była Legia - 3:1. Bramkę dla Piasta strzelił Michal Papadopulos. Czerwoną kartkę w 45. minucie dostał Marcin Pietrowski.

Ćwierćfinał LN Polska - Brazylia. Tomasz Fornal: Końcówka drugiego seta była kluczowa