Pierwsza wygrana Suzuki Korony Handball Kielce na turnieju w Czechach

Suzuki Korona Handball Kielce wygrała pierwszy mecz na turnieju w Czechach.
Suzuki Korona Handball Kielce wygrała pierwszy mecz na turnieju w Czechach. Patryk Ptak
Pierwsze zwycięstwo na turnieju w czeskim Hodoninie odniosły piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball Kielce.

Suzuki Korona Handball Kielce - HK Hodonin 25:22 (11:9)
Suzuki Korona Handball:
Chojnacka, Hibner - Zygadlewicz, Zimnicka, Pękala 4, Pastuszka 3, Grabarczyk 6, Staszewska 3, Jasińska, Czekala 1, Kowalczyk 3, Więckowska 3, Rosińska 1, Mikocka 1.

W 11 minucie kielczanki odskoczyły na 6:3 i prowadzenie utrzymały niemal do końca spotkania, bo w końcówce gospodynie turnieju doprowadziły do remisu 21:21 (56 min.). Jednak w ostatnich minutach drużyna trenera Pawła Tetelewskiego była skuteczniejsza, od remisu zdobyła trzy bramki z rzędu, co rozstrzygnęło o jej wygranej.