Wysoka wygrana Suzuki Korony Handball w drugim meczu w turnieju

Po pierwszym dniu turnieju, Suzuki Korona Handball ma na koncie porażkę i wygraną. Na zdjęciu z piłką Michalina Pastuszka. Kamil Bielaszewski
W swoim drugim meczu na turnieju piłkarek ręcznych rozgrywanym w Kielcach, Suzuki Korona Handball Kielce wysoko wygrała z MTS Żory.

Suzuki Korona Handball Kielce – MTS Żory 28:15 (16:9)
Suzuki Korona Handball: Hibner, Chojnacka – Grabarczyk 3, Zygadlewicz, Pękala 1, Zimnicka 1, Pastuszka 2, Gliwińska 4, Staszewska 1, M. Więckowska 7, Jasińska 1, Czekala 1, Kowalczyk 2, Gruszczyńska 3, Rosińska 2, Kędzior.

Kielczanki dość szybko rozprawiły się z pierwszoligowcem, w 17 minucie prowadziły 10:5, a w 26 – 15:8. Potem sporo minut na boisku dostały rezerwowe.

W pierwszym piątkowym meczu, Suzuki Korona Handball przegrała z Młynami Stoisław Koszalin 24:33 (11:15).

W innych meczach

• FunFloor Perła Lublin – MTS Żory 36:21 (21:11)
  • Młyny Stoisław Koszalin - FunFloor Perła Lublin 19:35 (8:21)

Sobota jest ostatnim dniem turnieju. Tym razem mecze odbędą się w Hali Legionów. O 10.30 Młyny Stoisław Koszalin zagrają z MTS Żory, a o 12.15 Suzuki Korona Handball zmierzy się z FunFloor Perłą Lublin.