Brąz Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych dla Barcy. Wyraźnie pokonała Paris Saint-Germain Handball

Paweł Kotwica z Kolonii
Barca zdobyła brązowy medal Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych 22022/23.
Barca zdobyła brązowy medal Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych 22022/23. Dawid Łukasik
W meczu o trzecie miejsce rozgrywanego w niemieckiej Kolonii Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, Barca wygrała z Paris Saint-Germain Handball. Drużyna z Katalonii, która wygrała dwie poprzednie edycje tych rozgrywek, tym razem zdobyła brązowe medale. O godzinie 18 rozpocznie się finał Barlinek Industria Kielce - SC Magdeburg.

Barca - Paris Saint-Germain Handball 37:31 (22:13)

Obaj trenerzy w pierwszych składach wypuścili na boisko po kilku graczy, którzy dostali mnie minut w spotkaniach półfinałowych. Początek spotkania był wyrównany, ale potem mocno grająca w defensywie Barca zaczęła seriami zdobywać łatwe bramki z kontrataków. W 15 minucie było 14:6i na tym w zasadzie skończyła się historia tego spotkania. W drugiej połowie przewaga Katalończyków sięgała już dziesięciu bramek przewwagi