Suzuki Korona Handball drugi raz przegrała z drużyną z Węgier

Suzuki Korona Handball Kielce drugi raz w Hodoninie przegrała z węgierskim Erd HC. Patryk Ptak
Drugi raz podczas turnieju w czeskim Hodoninie piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball Kielce zmierzyły się z węgierską drużyną Erd HC. I drugi raz wyraźnie przegrała.

Suzuki Korona Handball Kielce - Erd HC 20:30 (8:12)
Suzuki Korona Handball: Chojnacka, Hibner - Zygadlewicz, Zimnicka 1, Pękala, Pastuszka 4, Grabarczyk 1, Staszewska, Jasińska, Czekala 2, Kowalczyk 7, Więckowska 5, Rosińska, Mikocka.

Po raz drugi w Hodoninie Suzuki Korona Handball zmierzyła się z węgierską drużyną z Erdu i po raz drugi wyraźnie przegrała - w środę nasze szczypiornistki przegrały 18:36. Sobotnia konfrontacja nie była jednak zaliczana do klasyfikacji turnieju, miała charakter sparingu, ponieważ przed turniejem wycofała się z niego ekipa z Macedonii Północnej.

Bardzo źle kielczanki zagrały na początku meczu - w 10 minucie przegrywały 0:6, a w 17 - 2:10. Potem zdobyły pięć bramek z rzędu, a w 32 minucie przegrywały tylko 9:12. Kolejne osiem minut to jednak 8:1 dla Węgierek, co zadecydowało o wyraźnej porażce naszego zespołu.

W niedzielę ekipa trenera Pawła Tetelewskiego kończy udział w turnieju meczem ze Slavią Praga.