1. liga piłkarek ręcznych. Wysoka wygrana Suzuki Korony Handball Kielce

Suzuki Korona Handball Kielce bez żadnych problemów pokonała AZS UW Warszawa.
Suzuki Korona Handball Kielce bez żadnych problemów pokonała AZS UW Warszawa. Patryk Ptak/Suzuki Korona Handball Kielce
W meczu 1. ligi piłkarek ręcznych, Suzuki Korona Handball pokonała AZS UW Warszawa. Przed meczem kielczanki straciły kolejną zawodniczkę - z dalszej gry zrezygnowała Martyna Szymanik.

Bezproblemowa wygrana piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball w 1. lidze

Suzuki Korona Handball Kielce - AZS UW Warszawa 31:19 (18:9)
Suzuki Korona Handball: Hibner, Toboła, Smelcerz - Grabarczyk 4, Miśkiewicz 1, Białecka, Sigurdardottir 4, Podsiadło 7 (1), Jaworska 2, Staszewska 3, Rzepka, Wawrzycka 2, Kotwica 1, Berlińska 5, Mikocka 2.

Przed tygodniem kielczanki doznały pierwszej porażki w rozgrywkach, ulegając w Radomiu PreZero APR 20:23. Przed meczem z drużyną z dołu tabeli, AZS UW Warszawa, Koroneczki straciły następną zawodniczkę - z dalszej gry zrezygnowała Martyna Szymanik. Nadal kontuzje leczą doświadczone Honorata Gruszczyńska, Agnieszka Młynarskai Marta Chodakowska. Do składu po długim leczeniu urazu wróciła natomiast Klaudia Wawrzycka.

Spotkanie z warszawiankami nie miało praktycznie żadnej historii. Drużyna trenera Pawła Tetelewskiego była lepsza w każdym elemencie i od pierwszych minut miało to przełożenie na wynik. Odn stanu 7:5 w 13 minucie nasz zespół rzucił sześć bramek z rzędu i już było wiadomo, że nic się w tym meczu nie wydarzy.